Jest ślisko i niebezpiecznie

10 grudnia 2010r. | Drukuj

Tragiczny wypadek w Karczemkach (gm. Szemud): ciężarówka z naczepą wpadła w poślizg i staranowała samochód osobowy. 35-letni kierowca z Sopotu z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Fot. KW Policji

Do wypadku doszło wczoraj w Karczemkach. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 21-letni kierowca ciężarowej Scanii, jadąc w kierunku miejscowości Chwaszczyno, na łuku drogi najprawdopodobniej wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył lewym tylnym narożnikiem swojej naczepy w  Land Rovera, który jechał w kierunku miejscowości Kielno. Kierowca samochodu osobowego, 35-letni mieszkaniec Sopotu, z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Wejherowie. Policjanci przypuszczają, że kierowca Scanii nie dostosował prędkości, do warunków panujących na drodze.
Tymczasem na drogach jest nadal ślisko i niebezpiecznie. Dziś dwukrotnie zamykano obwodnicę Trójmiasta, ponieważ ruch blokowały tiry wpadające w poślizg. Synoptycy zapowiadają obfite opady śniegu także w sobotę.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz