Nie zatrzymał się przed blokadą policyjną. Uderzył w radiowóz

19 grudnia 2012r. | Drukuj

Po kilkunastominutowym pościgu na terenie gminy Luzino został zatrzymany 54-latni kierowca. Mężczyzna uciekając staranował policyjny radiowóz i próbował rozjechać policjantów. Sprawca noc spędził w policyjnym areszcie. Za przestępstwa, których się dopuścił może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

fot. Policja

fot. Policja

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 6 policjanci zatrzymali do kontroli 54-letniego kierowcę. Mężczyzna podczas legitymowania z niewiadomej przyczyny uruchomił swój pojazd i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów uciekający kierowca dojechał do blokady policyjnej. Mimo dawanych przez funkcjonariuszy sygnałów, nie zatrzymał się. Uciekając, staranował policyjny radiowóz i próbował rozjechać policjantów. Po chwili został zatrzymany. Dzisiejszą noc spędził w policyjnym areszcie – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Galeria

fot. Policja


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz