Licytacja ostatnich samochodów Amber Gold

18 grudnia 2012r. | Drukuj

W Gdańsku odbędzie się licytacja ostatnich aut firmy Amber Gold. Zostało jeszcze 40 samochodów, a o ich kupno stara się aż 256 osób. Oferta jest bardzo korzystna, bo ceny obniżono o 25 procent.

Fot. tvn24.pl

Fot. tvn24.pl

Aktualizacja z godz. 16.00:

Podczas środowej licytacji sprzedano  35 samochodów za kwotę 1 mln 550 tys. zł.

W środę syndyk sprzedaje ostatnich 40 samochodów upadłej spółki Amber Gold, których nie udało się zbyć w poprzednich licytacjach. Tym razem jednak cena jest wyjątkowo korzystna, bo obniżona o jedną czwartą. Zgłosiło się aż 256 chętnych, którzy wpłacili ponad 4,1 mln zł wadium.  Na sprzedaż wystawione są m.in. 4 autobusy mercedes citaro.  Ich ceny wywoławcze wahają się od 75 do 108 tys. zł. Są też m.in. renault clio, których ceny zaczynają się od 25 tys. zł. Do tej pory udało się zlicytować 99 ze 134 samochodów za łączną kwotę prawie 6 mln zł. Nowi właściciele odbierają już zlicytowane samochody.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz