Fatalne warunki na drogach Pomorza. Wielu rannych w wypadkach

15 grudnia 2012r. | Drukuj

W sobotę  dziesięć osób zostało rannych w wypadkach i kolizjach na Pomorzu. Jedna osoba zginęła potrącona przez pociąg w Wieżycy. Przyczyną była gołoledź – najgorsze warunki panowały na kaszubskich drogach.

Fot. GK

Fot. GK

 W południe drogę krajową nr 6 w okolicach Sycewic koło Słupska zatarasował tir Biedronki, który wpadł w poślizg. Krótko potem w Szymbarku koło Kartuz dachował samochód osobowy, który także wpadł w poślizg. Kolejne dachowanie miało miejsce w tym samym czasie w Głodowie koło Bytowa. Wkrótce dwa kolejne auta wpadły w poślizg i znowu dachowały na trasie z Gdyni do Koleczkowa. Dwa samochody zderzyły się też czołowo w Gdańsku, a kolejne dwa na Helu w Juracie. Do wypadku ciężarówki i auta osobowego doszło dziś też w okolicy Pruszcza Gdańskiego. Łącznie we wszystkich tych wypadkach rannych zostało 10 osób. Najtragiczniejszy wypadek wydarzył się jednak w Wieżycy w powiecie kartuskim. Tuż za stacją pociąg przejechał mężczyznę leżącego na torach. Poniósł śmierć na miejscu.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz