Śnieg nie przestaje padać. Na części dróg fatalne warunki

12 grudnia 2012r. | Drukuj

Trudne warunki na pomorskich drogach. Z powodu ataku zimy na kilka godzin częściowo zablokowana została obwodnica Słupska.

fot. GK

Na zaśnieżonych i oblodzonych pomorskich drogach nie radzą sobie nie tylko auta osobowe, ale nawet piaskarki. We wtorek na obwodnicy Słupska w pobliżu Redzikowa w poślizg wpadła piaskarka odśnieżająca drogę krajową nr 6 z Gdańska do Szczecina. Ciężarówka wpadła do rowu i dachowała. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy i na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Akcja usuwania samochodu z pobocza drogi trwała kilka godzin. Z powodu użycia ciężkiego sprzętu potrzebnego do podniesienia piaskarki, obwodnica Słupska została całkowicie zablokowana. Zanim policja zorganizowała objazdy na drodze utworzył się korek o długości kilku kilometrów. Późnym popołudniem droga została odblokowana. Z powodu ciągle padającego śniegu warunki na pomorskich drogach są jednak bardzo ciężkie.

fot. GK


Opublikowano w: MotoGKSłupskWiadomości
Tagi: , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz