Pomóż Elfom stworzyć świąteczne dekoracje

05 grudnia 2012r. | Drukuj

Pracownia Elfów przeniosła się w tym roku z Laponii do Galerii Rumia, gdzie powstać mają bajeczne bombki czy świąteczne skarpety. Pracę elfów oraz wszystkich którzy chcą im pomóc umili  koncert kolęd.

fot. Renifery św. Mikołaja w Galerii Rumia/facebook

Codziennie od 1-go grudnia do 24-go spotkać można w Galerii Rumia Świętego Mikołaja i jego renifery. Ponadto do Świąt Bożego Narodzenia przez najbliższe dwa weekendy będzie dużo kreatywnej i dającej satysfakcję pracy. 8 grudnia będzie można razem z pomocnikami świętego Mikołaja zrobić skarpety świąteczne, w niedziele koncert kolęd i prezenty do rozdania. Ustroić choinkę będzie można własnoręcznie ozdobioną bombką, to zadanie dla elfów i pomocników w ich pracowni na 22 grudnia. Dzień później również koncert kolęd na żywo i przez wszystkich lubiane prezenty. Magia świąt w rumskiej Galerii.

fot. mat. prasowe


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz