Chcesz przejechać się muzycznym tramwajem z 1952 roku?

03 grudnia 2012r. | Drukuj

Specjalne kursy zabytkowymi tramwajami, słodkie upominki i świąteczne przeboje muzyczne – to wszystko czeka na pasażerów w mikołajkowym prezencie od Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku. 6 grudnia na trasy wyruszą dwa specjalne mikołajkowe tramwaje.

W czwartek od godz. 9.30 do 16.30 po Gdańsku kursować będą mikołajowe tramwaje ZKM. Wśród nich tramwaj 102Na z 1970 roku oraz specjalny muzyczny tramwaj N z 1952 roku,  w którym dziennikarze Radia Plus będą czekać na świąteczne życzenia – najlepsze z nich zostaną wyemitowane na antenie radiowej. Dodatkowo każdy z pasażerów zostanie obdarowany słodkim prezentem od Radia Plus i ZKM.

fot. ZKM

 

Pojazdy zatrzymają się na wszystkich przystankach swoich tras. Przejazdy będą  bezpłatne, realizowane we współpracy z Pomorskim Stowarzyszeniem Sympatyków Transportu Miejskiego.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz