Ślisko i niebezpiecznie na Kaszubach. Pada śnieg

01 grudnia 2012r. | Drukuj

Na drogach w okolicach Bytowa, Słupska i Lęborka  od sobotniego poranka  jest ślisko i niebezpiecznie. W Dąbiu koło Bytowa tir wpadł w poślizg i zablokował drogę. Samochód jest uszkodzony i potrzebna była interwencja służb ratunkowych. Nikomu nic się jednak nie stało.

Fot. nadesłana przez internautę

Na Pomorzu Środkowym na wielu drogach lokalnych jest mokro i niebezpiecznie. Śniegu spadło niewiele, ale przymrozki sprawiły, że miejscami jest bardzo ślisko. Przekonał się o tym kierowca tira na drodze koło Bytów-Lębork-Słupsk, między Dąbiem i Gostkowem. Ciężarówka z naczepą wpadła w poślizg i zjechała do rowu, tarasując na kilka godzin drogę. Do stłuczek doszło także w okolicach Głobina, Kołczygłów i Kępic, ale nie było rannych. Policja apeluje, by jeździć ostrożnie i z umiarkowaną prędkością. W sobotę i niedzielę w całym regionie będzie padał śnieg z deszczem.


Opublikowano w: BytówLęborkMotoGKRegionSłupskWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz