Porozumienie między uczelniami wielką szansą dla studentów

28 listopada 2012r. | Drukuj

Badania naukowe, współpraca międzynarodowa, nowe kierunki studiów uzupełniających, magisterskich i doktoranckich – to tylko niektóre korzyści płynące z podpisanego właśnie porozumienia między Wyższą Hanzeatycką Szkołą Zarządzania w Słupsku a Akademią Morską w Gdyni.

mat. prasowe

Wyższa Hanzeatycka Szkoła Zarządzania w Słupsku podpisała porozumienie z Akademią Morską w Gdyni – najstarszą państwową uczelnią na Pomorzu oraz uczelniami z województwa pomorskiego:  Kaszubsko – Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie oraz Powszechną Wyższą Szkołą Humanistyczną Pomerania  w Chojnicach. Celem porozumienia jest nie tylko wspieranie uczelni w działalności dydaktycznej i naukowej, czy umożliwienie kontynuowania magisterskich studiów uzupełniających, studiów podyplomowych i doktoranckich na dogodnych warunkach w Akademii Morskiej w Gdyni, ale także podejmowanie wspólnych działań badawczych, edukacyjnych oraz współpracy z lokalnymi samorządami.

mat. prasowe

Ponadto partnerzy tworzyć będą konsorcja, mające na celu realizację projektów, skierowanych do lokalnych społeczności, a ich działania stanowić będą wspólną wartość  intelektualną. Porozumienie zostało podpisane w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

 


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Karol pisze:

    Ciekawa oferta.

Dodaj komentarz