Wyprzedaż po Amber Gold. Miasto Sopot też kupuje

28 listopada 2012r. | Drukuj

Samochodami Amber Gold interesuje się Urząd Miasta w Sopocie, który chce kupić co najmniej jedno auto. Środa jest ostatnim dniem licytacji samochodów po upadłej firmie.

Do tej pory syndyk sprzedał 53 z 82 wystawionych na licytację samochodów Amber Gold. Tym razem zaplanowano sprzedaż pozostałych 56 aut. Będą to volkswageny: golfy VI, jetty i passaty. Co ciekawe, w licytacji weźmie udział radca prawny Urzędu Miasta w Sopocie, który ma w imieniu magistratu kupić samochód. – Interesuje nas zakup rocznego auta marki volkswagen passat. Ta licytacja to dobra okazja do zakupu sprawnego auta po cenie niższej niż rynkowa, dlatego chcemy spróbować – mówi Anna Dyksińska z biura prasowego UM. Miasto ostatnio sprzedało samochód z dużym przebiegiem i chce kupić nowsze. Autem będą jeździć urzędnicy kilku wydziałów.

Fot. Screen/ TVN24

Do tej pory syndyk sprzedał samochody Amber Gold za ponad 2 miliony 800 tys. zł. W poniedziałek jako pierwsze zostało zlicytowane BMW 740, którym jeździł były szef Amber Gold, Marcin P. Cena wywoławcza wynosiła ponad 226 tys. zł. Samochód sprzedano za 318,8 tys. zł. Samochody, których nie uda się zbyć podczas trzydniowej licytacji, zostaną ponownie wystawione na sprzedaż w grudniu.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze