Fajny pomysł miasta. Fotomaniacy w Szkunerze

27 listopada 2012r. | Drukuj

Integracja, wymiana doświadczeń i dobra zabawa – taki był cel wyjątkowego pleneru fotograficznego, który odbył się w Stoczni Remontowej Szkuner we Władysławowie. W „Foto-Manii” wzięło udział 30 fotografów – amatorów i zawodowców.

Fot. UM Władysławowo

I Plener Fotograficzny „Foto – Mania” odbył się z inicjatywy Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie. Grupę miłośników fotografii zaprosił do Stoczni Remontowej „Szkuner” dyrektor firmy Adam Otrompka. – To pozwoliło nam przeprowadzić plener w miejscu na co dzień niedostępnym dla osób z zewnątrz – mówi jeden z fotografów.

Fot. UM Władysławowo

W dwugodzinnym spotkaniu we władysławowskiej stoczni wzięło prawie 30 fotografów – osób zajmujących się fotografią zupełnie hobbistycznie jak i tych, dla których jest to sposób na życie. Mimo kapryśnej pogody plener sprawił uczestnikom sporo frajdy. Teraz planują kolejne wyprawy fotograficzne.

Fot. UM Władysławowo

– Celem grupy „Foto-Mania” jest integracja mieszkańców gminy Władysławowo zajmujących się fotografią – informują miejscy urzędnicy i zapowiadają  organizację warsztatów i wystaw fotograficznych. Grupa ma charakter otwarty, więc każdy chętny może dołączyć. Całą galerię zdjęć z pleneru można obejrzeć na stronie Urzędu Miasta www.wladyslawowo.pl

Fot. UM Władysławowo


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz