fot. GK

Naukowcy i praktycy skonfrontują się w Wyższej Hanzeatyckiej Szkole Zarządzania w Słupsku.  Pretekstem spotkania wykładowców akademickich i finansistów z krwi i kości jest kryzys gospodarczy.

fot. GK

Wyjątkowe spotkanie kadry naukowej z ekspertami w dziedzinie finansów, debata nad perspektywami  inwestowania w obecnych realiach rynkowych oraz zagrożeniami, o których należy wiedzieć, by odnieść sukces –  to tylko niektóre zagadnienia konferencji zorganizowanej przez Wyższą Hanzeatycką Szkołę Zarządzania w Słupsku oraz Raiffeisen Bank Polska S.A.

Seminarium „Inwestowanie w praktyce” dotyczyć będzie perspektyw inwestowania indywidualnych środków w obecnych realiach rynkowych. Poprowadzi je m. in. dyrektor domu maklerskiego i jednocześnie członek Rady Gospodarczej przy premierze, ekspert ds. rynków akcji oraz makler papierów wartościowych.

Tematyka wystąpień specjalistów doskonale wpisuje się w najczęściej zadawane pytania, na które szukają odpowiedzi zarówno początkowi, jak i doświadczeni przedsiębiorcy. Wśród nich Tomasz Regulski – analityk rynków finansowych Raiffeisen Bank Polska S.A. z wystąpieniem „Co słychać na rynkach – przegląd ekonomiczny”. Nad „Pułapkami analizy fundamentalnej” pochyli się ekspert ds. rynków akcji w Domu Maklerskim Raiffeisen Bank Polska S.A. „Formacje techniczne, które trzeba znać” przedstawi Państwu Mariusz Nowak – makler papierów wartościowych w Domu Maklerskim Raiffeisen Bank Polska S. A.

fot. GK

W spotkaniu udział weźmie Rektor Wyższej Hanzeatyckiej Szkoły Zarządzania – dr inż. Monika Zajkowska, kadra uczelni, przedstawicie firm o różnych profilach działalności oraz studenci. To z pewnością wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także kreatywnej dyskusji na temat mądrych inwestycji.

Seminarium pod patronatem Gazety Kaszubskiej odbędzie się 30 listopada 2012 r. w Wyższej Hanzeatyckiej Szkole Zarządzania w Słupsku, przy ul. Kozietulskiego 6-7 w Słupsku. Rozpocznie się o godzinie 16:00, zakończy między godziną 19:15 a 20:00 dyskusją kuluarową przy kawie i poczęstunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.