Tańczący Sopot. Ogólnopolski turniej latino

25 listopada 2012r. | Drukuj

Kilkaset tancerek i tancerzy z całego kraju można było obejrzeć w Sopocie podczas VI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Latino Cafe Cup.  Także na widowni były tłumy wielbicieli tańca towarzyskiego.

Fot. GK

 Ogólnopolski Turniej Tańca Latino Cafe Cup odbył się w sobotę 24 listopada w Hali Stulecia Sopotu. Turniej był podzielony na 3 części.  Tańczyły pary początkujące i zaawansowane pary dziecięce, najlepsze polskie pary juniorów (14-15 lat) oraz pary dorosłe wysokich klas tanecznych B i A.

Fot. GK

Wieczorna gala trwała prawie pięć godzin i była prawdziwą ucztą dla oka. Widzowie mogli obejrzeć w Grand Prix Polski dorosłych najlepsze polskie pary w sportowym tańcu towarzyskim. Sopocki turniej, który jest doskonałą okazją do rozpoczęcia zarówno amatorskiej, jak i zawodowej kariery tanecznej, odbył się po raz szósty.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz