Idealna kobieta nie istnieje i to jest pewne. Tak twierdzą…

23 listopada 2012r. | Drukuj

Aż 80 procent mężczyzn uważa, że idealna kobieta nie istnieje. Tak wynika z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii przez firmę Remington – donosi dailymail.co.uk.

Fot. GK

Ani jeden z 2 tysięcy ankietowanych mężczyzn nie uznał swojej partnerki za doskonałą. Jednak aż połowa jest przekonana, że związała się z odpowiednią osobą. Faceci najczęściej wytykają swoim partnerkom, że miewają złe humory i nie lubą sportu. Przeszkadza im także ich obsesja czystości – pisze dailymail.co.uk.

60 proc. panów nie jest zadowolonych z tego, że ich partnerki chcą zmieniać ich dietę i wygląd. Wielu twierdzi również, iż zbyt często dają się ponosić emocjom i za rzadko… golą się pod pachami. Okazało się, że tylko 40 proc. mężczyzn sądzi, że w pełni rozumie swoją partnerkę. Jednak zaledwie 20 proc. facetów pragnie, aby ich druga połowa była doskonała – pociesza brytyjski dziennik. W Polsce podobnych badań nikt dotychczas nie przeprowadził. Może już pora?


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 6 (dodaj własny »):
 1. Karol pisze:

  Przeżyję włosy pod pachami, ale wąsika już nie.

 2. Deyv pisze:

  a ha ha ha dobre

 3. wiki pisze:

  Panowie może rozwiniecie wątek, ciekawa jestem Waszych ideałów – Brytyjki od Polek chyba trochę różnią się ;-) Z „Karola” wpisu popłakałam się ze śmiechu – dobre :-D

 4. Radek pisze:

  Jednak muszą się golić pod pachami! Poza tym wiadomo.

 5. Karol pisze:

  Kiedyś poznałem dziewczynę, która borykała się z łysieniem plackowatym, ale wąsy miała jak sarmata. Jak to możliwe?

 6. Piotrek pisze:

  Byłyby bliższe ideału, gdyby nie darły się na nas w sobotę rano, no powiedzmy do południa :-)

Dodaj komentarz