Fot. GK

Aż 80 procent mężczyzn uważa, że idealna kobieta nie istnieje. Tak wynika z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii przez firmę Remington – donosi dailymail.co.uk.

Fot. GK

Ani jeden z 2 tysięcy ankietowanych mężczyzn nie uznał swojej partnerki za doskonałą. Jednak aż połowa jest przekonana, że związała się z odpowiednią osobą. Faceci najczęściej wytykają swoim partnerkom, że miewają złe humory i nie lubą sportu. Przeszkadza im także ich obsesja czystości – pisze dailymail.co.uk.

60 proc. panów nie jest zadowolonych z tego, że ich partnerki chcą zmieniać ich dietę i wygląd. Wielu twierdzi również, iż zbyt często dają się ponosić emocjom i za rzadko… golą się pod pachami. Okazało się, że tylko 40 proc. mężczyzn sądzi, że w pełni rozumie swoją partnerkę. Jednak zaledwie 20 proc. facetów pragnie, aby ich druga połowa była doskonała – pociesza brytyjski dziennik. W Polsce podobnych badań nikt dotychczas nie przeprowadził. Może już pora?

6 KOMENTARZE

  1. Panowie może rozwiniecie wątek, ciekawa jestem Waszych ideałów – Brytyjki od Polek chyba trochę różnią się ;-) Z „Karola” wpisu popłakałam się ze śmiechu – dobre :-D

  2. Kiedyś poznałem dziewczynę, która borykała się z łysieniem plackowatym, ale wąsy miała jak sarmata. Jak to możliwe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.