Wampirzyca ze Słupska trafi przed sąd. Grozi jej 12 lat więzienia

22 listopada 2012r. | Drukuj

Do Sądu Rejonowego w Słupsku wpłynął akt oskarżenia przeciwko Ilonie S. i Piotrowi P. za napad na mieszkańca Małopolski, który chciał zostać… ugryziony przez wampirzycę. Dziewczyna zwabiła mężczyznę na portalu dla miłośników wampirów.

Fot. GK

Słupska Prokuratura Rejonowa oskarżyła o rozbój 19-letnią dziewczynę i jej 22-letniego przyjaciela, którzy pobili i okradli mężczyznę z okolic Krakowa. Ilona S. poznała 57-latka przez Internet na portalu dla miłośników wampirów. Obiecała mu, że gdy przyjedzie do Słupska i wynagrodzi jej starania, ona ugryzie go jak prawdziwa wampirzyca. Mieszkaniec Małopolski przyjechał w maju na wybrzeże pociągiem zabierając ze sobą 10 tys. zł. Dziewczyna wyszła po niego na dworzec i zwabiła do kamienicy przy ul. Mickiewicza. Tam napadł na niego jej kompan. Razem pobili i obrabowali mężczyznę.

– Poszkodowany Andrzej L. powiadomił policję, a szczegóły jego korespondencji z dziewczyną pomogły w dotarciu do napastników.  Akt oskarżenia skierowaliśmy właśnie do sądu – informuje Dariusz Iwanowicz, słupski prokurator rejonowy.

Oskarżeni w śledztwie przyznali się do zarzutów. Policja odzyskała niewielką część pieniędzy, bo słupszczanin kupił sobie samochód.  Wkrótce sąd wyznaczy termin rozprawy. „Wampirzycy” i jej wspólnikowi grozi 12 lat więzienia. Mimo to odpowiadać będą z wolnej stopy, bo sąd ich nie aresztował.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz