Skutery dla policji

03 grudnia 2010r. | Drukuj

Lęborska policja otrzymała dwa skutery zakupione przez Starostwo Powiatowe. Na drogi powiatu lęborskiego wyjadą one jednak dopiero wiosną.

Lęborscy policjanci otrzymali od władz powiatu dwa nowe skutery wraz z niezbędnym wyposażeniem. Są to skutery firmy Kymco o pojemności 49 cm3 i mocy ponad 4 kw. Dwa takie pojazdy kosztowały Starostwo Powiatowe w Lęborku 13 tys. zł.

Fot. KPP Lębork

Nowe skutery bez wątpienia usprawnią pracę policjantów w Lęborku. Będą one niezastąpione szczególnie w centrum coraz bardziej zatłoczonego miasta. Przydadzą się także w miejscach trudno dostępnych dla samochodów.

Fot. KPP Lębork


Opublikowano w: Lębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Mirek pisze:

    Myślę że to dobry pomysł szczególnie w sezonie gdzie ruch jest wzmożony i skuterem można o wiele łatwiej przebić się przez miasto niż samochodem.Tylko jedna rzecz wiele osób martwi czy pieniądze dobrze zostały wydane na taką markę Kymco jak wiadomo ta marka nie jest za dobrą i wiele skuterów tej jakości bardzo szybciutko się psuje.

Dodaj komentarz