Koncert Seala w Gdyni. Tłum fanów szalał

20 listopada 2012r. | Drukuj

Kilka tysięcy osób przybyło na koncert Seala do Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni. Brytyjski piosenkarz zaśpiewał swoje największe przeboje i bisował pół godziny.

Fot. GK

To był z pewnością bardzo udany koncert, choć trudno jest oprzeć się wrażeniu, że odbywał się z półplaybacku. Mimo to publiczność szalała i krzyczała z zachwytu. Szczególnie panie mogły być szczęśliwe, a przede wszystkim niejaka  Agata, którą Seal wciągnął na scenę i tańcząc z nią zaśpiewał jeden ze swych największych przebojów – ” Kiss from a ros”.

Brytyjski piosenkarz i kompozytor Seal naprawdę nazywa się  Sealhenry Olumide Samuel. Ma 49 lat i pochodzi z Londynu.  Ma na swym koncie trzy nagrody Grammy. Podczas tournee w Polsce występuje w  trzech miastach: w Gdyni, Wrocławiu i Warszawie. – To naprawdę piękne miejsce i zostałem tu świetnie przyjęty – powiedział gdyńskiej publiczności Seal. I nie skłamał ;)

Galeria

fot. GK


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]azetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz