Faktycznie old is gold. Koncert T.Love w Gdyni

18 listopada 2012r. | Drukuj

Grupa T.Love przyjechała do Trójmiasta, by promować swoją najnowszą płytę „Old is Gold”. W niedzielę Muniek Staszczyk i jego ekipa dali świetny  koncert w  gdyńskim klubie Ucho.

Fot. GK

Koncert w gdyńskim klubie Ucho zgromadził tłumy fanów T.Love. Wielbiciele polskiego rocka usłyszeli kilkanaście utworów z nowej płyty oraz parę odkurzonych kawałków. – To był rewelacyjny koncert, a  Muniek Staszczyk jest znowu w dobrej formie. Publiczność naprawdę świetnie się bawiła – powiedziała GK po koncercie Julia Ostrowska, fanka zespołu T.Love.

Był to dziewiąty koncert trasy, która zakończy się 15 grudnia w Radomiu. T.Love wystąpi jeszcze m.in. w Toruniu, Warszawie, Krakowie, Koszalinie i Dublinie. Pierwszy od sześciu lat studyjny album T.Love „Old Is Gold” miał swoją premierę 16 października tego roku. Niemalże nazajutrz grupa wyruszyła w tournee z promocyjnymi koncertami.

 – Ideę tej płyty wymyśliłem bardzo dawno temu. To był czas, kiedy zamknąłem się mocno w starej muzyce, w źródłowym bluesie i starych płytach Boba Dylana. Namówiłem chłopaków, żebyśmy pokazali – zwłaszcza naszym młodszym słuchaczom, skąd się wziął rock’n’roll”  – powiedział w Polskim Radiu Muniek Staszczyk.

Fot. Materiał prasowy

 Na dwupłytowym albumie znalazły się 22 utwory nawiązujące stylistycznie do korzeni rock’n’rolla. Jak informuje zespół, piosenki zawarte na „Old Is Gold” powstały przez ostatnie cztery lata (2008-2012).


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze