Parada Mikołajów

03 grudnia 2010r. | Drukuj

Pięć tysięcy Mikołajów na motorach jak co roku zawita do Trójmiasta. Największa w Europie parada Mikołajów-motocyklistów już w niedzielę na ulicach Gdańska i Gdyni!

W niedzielę po raz ósmy Mikołaje na motocyklach opanują Trójmiasto. Największa motocyklowa parada w Europie to już tradycja, która ma swój początek w 2003 roku. – Spodziewamy się kilku tysięcy Mikołajów na motorach – mówią organizatorzy parady. – W ubiegłym roku było nas około 5 tysięcy, a co roku pada rekord!
Przejazd głównymi ulicami rozpocznie się o godz. 11. Motocykliści wyruszą z pasa startowego na Zaspie przy ul. Jana Pawła II. Motocykliście pojadą w kierunku Gdyni, a na Skwer Kościuszki dotrą około południa. Kolumna  przejedzie ulicami Rzeczypospolitej i Kołobrzeską, Al. Grunwaldzką, Al. Niepodległości i Al. Zwycięstwa. W Gdyni Mikołaje pojadą ul. Władysława IV i ul. 10 Lutego. Na Skwerze Kościuszki odbędzie świąteczny koncert. O godz. 15 rozpocznie się wielki finał XVIII akcji TVP 2 „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Impreza  będzie jak zwykle transmitowana w telewizyjnej Dwójce. Tradycyjnie odbędzie się  zbiórka pieniędzy dla domów dziecka. Na Skwerze wystąpi wielu znanych wykonawców: Patrycja Markowska, Mrozu, Stachursky, Pectus, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Cerekwicka, Volver, i Ewelina Flinta.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz