Atrakcja w Gdańsku: mecz Polska – Urugwaj

14 listopada 2012r. | Drukuj

Towarzyski mecz Polska – Urugwaj, który dziś o godzinie 20.45 rozpocznie się na stadionie PGE Arena w Gdańsku, wzbudza ogromne zainteresowanie. Na trybunach zasiądzie aż 39 tysięcy kibiców.

Fot. PGE Arena

Mecz Polska Urugwaj w Gdańsku rozpocznie się dziś o godzinie 20:45. Zostanie rozegrany na nowej murawie ponieważ dotychczasowa murawa została już poważnie zużyta. Wymiana murawy rozpoczęła się 5-go listopada.Obie drużyny będą grać w optymalnych składach. W kadrze Polski na ten mecz znalazł się również Jakub Błaszczykowski, który z powodu kontuzji nie zagrał w meczu z Anglią.  Na pewno nie zagra Jakub Wawrzyniak, który walczy z przewlekającą się kontuzją kolana. W jego miejsce został powołany Piotr Brożek. Na zgrupowaniu nie pojawi się również Artur Sobiech.

W kadrze Urugwaju znaleźli się między innymi Luis Suarez, Diego Forlan czy Edinson Cavani. – Mecz z Polską traktujemy poważnie, ale nie zobrazuje on naszej obecnej dyspozycji – powiedział Oscar Tabarez, trener piłkarskiej reprezentacji Urugwaju. – Widziałem wszystkie mecze Polaków na Euro 2012. Jednak dla nas punktem odniesienia jest ostatni mecz biało-czerwonych z Anglią (1:1). Byłem zaskoczony, że Polacy są tak wysocy i dobrze zorganizowani. Spodziewam się ciekawego widowiska – dodał.

Bilety na mecz Polska Urugwaj rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wejściówki na mecz kosztują 40, 70 i 100 zł w zależności od sektora i ich cena została obniżona decyzją nowego prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Na trybunach może zasiąść nawet 39 tysięcy kibiców. Mecz będzie można obejrzeć także w TVP1.

Zobacz zdjęcia z ostatniego treningu Polaków:

 


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze