Rumianin zatrzymany za próbę wręczenia łapówki

13 listopada 2012r. | Drukuj

Podczas kontroli drogowej 52-letni mężczyzna, aby uniknąć odpowiedzialności za jazdę pod wpływem alkoholu, zaproponował mundurowym łapówkę. W konsekwencji trafił do aresztu.

fot. Policja Wejherowo

Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi zauważyli, że kierujący samochodem osobowym, jedzie tak jakby był pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić swoje podejrzenia i zatrzymali mężczyznę do kontroli. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alko-testem wykazało, że 52-letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy kierowca chcąc uniknąć odpowiedzialności zaproponował funkcjonariuszom łapówkę. Trafił do policyjnego aresztu.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. 52-letni kierowca jednak musi się teraz liczyć z karą dużo wyższą, gdyż za wręczenie korzyści majątkowej grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Sąd Rejonowy w Wejherowie zastosował wobec 52-letniego mieszkańca Rumi środek zapobiegawczy w postali dozoru policyjnego.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz