Przed meczem Polska – Urugwaj

12 listopada 2012r. | Drukuj

W Gdańsku rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed środowym meczem z Urugwajem. W poniedziałek wieczorem kadrowicze mieli otwarty dla publiczności i mediów trening na stadionie przy ul. Traugutta.

Polscy piłkarze, którzy w środę o 20.45 zmierzą się w towarzyskim spotkaniu na PGE Arenie Gdańsk z Urugwajem, w większości już w niedzielę dotarli do Hotelu Dwór Oliwski. W komplecie stawiła się kadra szkoleniowa reprezentacji, a ponadto dojechali także Artur Jędrzejczyk, Kamil Grosicki i Szymon Pawłowski. W poniedziałek na zgrupowanie przyleciało trzech zawodników Borussii Dortmund – Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Co ciekawe, nasze gwiazdy korzystały z usług tanich linii lotniczych.

Fot. Video TVN24:  Poniedziałkowy trening polskich piłkarzy

W poniedziałek o 18 biało-czerwoni już w komplecie odbyli otwarty trening na stadionie MOSiR przy ul. Traugutta. Udział w nim wzięli wszyscy piłkarze powołani przez selekcjonera Waldemara Fornalika – z wyjątkiem Jakuba Wawrzyniaka i Artura Sobiecha, którzy są kontuzjowani. Trening i mecz w Gdańsku wywołał olbrzymie zainteresowanie, a  środowe spotkanie obejrzy komplet widzów.   Wiadomo już, że na miejscu jest reprezentacja Urugwaju, która zamieszkała w sopockim Sheratonie.

Fot. Hotel Oliwski Dwór – tu zamieszkała reprezentacja Polski

– Urugwaj to renomowany rywal, będzie więc to dobry sprawdzian – powiedział Jakub Błaszczykowski, który od ponad miesiąca nie zagrał w żadnym spotkaniu z powodu kontuzji. Piłkarz trenuje już jednak i twierdzi, że wystąpi w środowym meczu. Mecz z Urugwajem jest drugim spotkaniem, jakie biało-czerwoni rozegrają na PGE Arena. 6  września 2011 roku, reprezentacja Polski zagrała tu z Niemcami remisując 2:2.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz