Casting do Miss Polski w Lęborku

07 grudnia 2012r. | Drukuj

Po raz drugi w Lęborku odbędzie się regionalna gala Miss Polski, której laureatki będą miały szansę rywalizować na etapie ogólnopolskim. Pierwszy casting do konkursu już w grudniu.

Szansę na zostanie Miss Ziemi Lęborskiej 2013 mają wszystkie dziewczyny w wieku od 15 do 24 lat. Pierwszym etapem w drodze po tytuł jest casting, który odbędzie się w Lęborku 7 grudnia o godz. 17:00 w restauracji Fashion&Fame (Hotel VEGA). Kolejny zostanie zorganizowany dzień później w Maszewie Lęborskim w Domu Kultury (filia GOK Cewice) o godz. 18.00. W ubiegłym roku dziewczyna właśnie z tej miejscowości uzyskała główny tytuł Miss Polski Ziemi Lęborskiej 2012 i dostała się do półfinału konkursu w Warszawie.

Wstęp na castingi dla publiczności będzie bezpłatny. Dziewczyny, które zostaną wyłonione do udziału w gali wezmą udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych oraz akcjach promocyjnych. Wciąż poszukiwani są przedsiębiorcy chętni do objęcia gali sponsoringiem.

Zobacz także: Gala Miss Ziemi Lęborskiej 2012 [ZDJĘCIA] >>

Szczegóły dot. uczestnictwa można uzyskać pisząc na adres [email protected] lub dzwoniąc pod nr tel.  58 324 98 15 lub 691 512 402. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe


Opublikowano w: LęborkPatronat GKWiadomości
Tagi: , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz