Po raz drugi w Lęborku odbędzie się regionalna gala Miss Polski, której laureatki będą miały szansę rywalizować na etapie ogólnopolskim. Pierwszy casting do konkursu już w grudniu.

Szansę na zostanie Miss Ziemi Lęborskiej 2013 mają wszystkie dziewczyny w wieku od 15 do 24 lat. Pierwszym etapem w drodze po tytuł jest casting, który odbędzie się w Lęborku 7 grudnia o godz. 17:00 w restauracji Fashion&Fame (Hotel VEGA). Kolejny zostanie zorganizowany dzień później w Maszewie Lęborskim w Domu Kultury (filia GOK Cewice) o godz. 18.00. W ubiegłym roku dziewczyna właśnie z tej miejscowości uzyskała główny tytuł Miss Polski Ziemi Lęborskiej 2012 i dostała się do półfinału konkursu w Warszawie.

Wstęp na castingi dla publiczności będzie bezpłatny. Dziewczyny, które zostaną wyłonione do udziału w gali wezmą udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych oraz akcjach promocyjnych. Wciąż poszukiwani są przedsiębiorcy chętni do objęcia gali sponsoringiem.

Zobacz także: Gala Miss Ziemi Lęborskiej 2012 [ZDJĘCIA] >>

Szczegóły dot. uczestnictwa można uzyskać pisząc na adres biuro.impresario@wp.pl lub dzwoniąc pod nr tel.  58 324 98 15 lub 691 512 402. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.