Iwona Guzowska w rumskiej galerii

30 października 2012r. | Drukuj

W Galerii Rumia odbyła się impreza pt. „ Wkręć się na trening z Iwoną Guzowską”. Imprezie towarzyszyła akcja charytatywna zbierania plastikowych nakrętek dla chorej Małgosi z Wejherowa.

mat. prasowe

Mistrzyni boksu to kolejna ikona sportu zaproszona do galerii przez klub Tiger Gym. Podczas wizyty w Galerii Rumia Iwona Guzowska opowiedziała o swojej karierze bokserskiej, stoczonych walkach, planach na przyszłość. Nie obyło się bez autografów oraz wspólnych zdjęć z fanami. Chętni mieli możliwość wziąć udział w turnieju bokserskim lub konkursach o tematyce sportowej. Mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie wsparła akcję charytatywną dla małej Małgosi z Wejherowa.

mat. prasowe

Dziewczynka wymaga bardzo kosztownego leczenia. Każda zbiórka to kropla w morzu potrzeb. Akcja przyniosła wymierne korzyści. Podczas imprezy przedstawiciele szkół, młodzież, całe rodziny przynosili wielkie siatki nakrętek, które zbierali specjalnie dla Gosi. Uzbierano ich naprawdę dużo a Galeria Rumia już myśli o kolejnych takich akcjach.


Opublikowano w: PublicystykaWejherowoWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz