Pijany chłopak niszczył samochody w Lęborku

26 października 2012r. | Drukuj

Młody mężczyzna, który zniszczył trzy samochody wracając po pijanemu do domu, może trafić za kratki nawet na 5 lat. Straty zostały wycenione na prawie 1500 zł.

KPP Lębork

Późnym wieczorem lęborscy policjanci patrolujący miasto zostali skierowani na ul. Czołgistów, gdzie mieszkaniec jednego z bloków ujął dwóch młodych mężczyzn niszczących samochody. Gdy patrol podjeżdżał na miejsce, wandale wyrwali się z rąk mieszkańca i zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu policjanci złapali pijanych mężczyzn. Jak wskazał świadek zdarzenia, jeden z nich kopał samochody i wybijał szyby, natomiast drugi tylko się temu przyglądał. Na miejscu policjanci ustalili, że chłopak zniszczył trzy samochody. W dwóch wybił tyle szyby, a w trzecim zniszczył pokrywę bagażnika. Właściciele zniszczonych pojazdów wycenili straty na prawie 1500 zł. Mężczyzna mający w organizmie prawie 2 promile alkoholu został zatrzymany i przewieziony do wytrzeźwienia.

Wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz