Ukradł auto swojemu szefowi

23 października 2012r. | Drukuj

Samochód o wartości około 10 tysięcy złotych odzyskali kryminalni z Komendy Miejskiej policji w Słupsku. Sprawca okradł swojego pracodawcę. 

www.slupsk.policja.gov.pl

W ubiegłym tygodniu słupska policja otrzymała informację o kradzieży osobowego mercedesa c-klasy spod domu na jednym ze słupskich osiedli. Pokrzywdzony wycenił wtedy pojazd na kwotę blisko 10 tysięcy złotych. Policji udało się ustalić, że sprawcą kradzieży jest 40 – letni mieszkaniec Słupska, zatrudniony przez pokrzywdzonego do prac budowlanych. Mężczyzna wykorzystał kilkudniową nieobecność swojego pracodawcy i ukradł zaparkowany pod domem samochód. Kryminalni odzyskali auto dosłownie w ostatniej chwili, gdyż było ono już przygotowane do sprzedaży paserowi.

Zatrzymanemu zostały postawione zarzuty kradzieży z włamaniem, za które grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz