Rezultat 11 godzin kontroli policji

12 października 2012r. | Drukuj

W czwartek na drogach powiatu lęborskiego policjanci z drogówki szczególną uwagę zwracali na pojazdy ciężarowe, w związku z prowadzonymi w całym województwie działaniami „TRUCK”.  Dla nie wszystkich kierowców kontrola okazała się tylko formalnością.

sxc.hu

Policjanci z lęborskiej drogówki przyłączyli się do działań „TRUCK” prowadzonych na terenie całego województwa pomorskiego w ramach działań zaplanowanych przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego „TISPOL”. Szczególną uwagę policjanci zwracali na pojazdy ciężarowe i autobusy. Podczas kontroli sprawdzali m.in. stan techniczny, czas pracy i postoju na podstawie tachografów, stan trzeźwości kierowców oraz sposób i dokumentację przewożonych ładunków.

Działania trwające na terenie powiatu lęborskiego od godz. 6 do 22 zakończyły się zatrzymaniem 11 dowodów rejestracyjnych za zły stan techniczny. Policjanci skontrolowali 61 pojazdów, w tym 24 samochody ciężarowe i 1 autobus, ukarali mandatami 19 kierowców.


Opublikowano w: LęborkMotoGKPublicystykaWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz