Policja po cywilnemu w SKM-kach

06 października 2012r. | Drukuj

Policjanci z Gdyni przeprowadzili kolejne działania prewencyjne w kolejkach SKM. 12 funkcjonariuszy w cywilnych ubraniach patrolowało po południu pociągi na trasie Gdynia – Reda – Gdynia. Efektem tych działań jest 18 mandatów karnych za spożywanie alkoholu i palenie tytoniu w przedziałach służących do przewożenia rowerów. 

fot. GK

12 nieumundurowanych policjantów z Gdyni patrolowało kolejki SKM na trasie Gdynia – Reda – Gdynia. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na osoby podróżujące w przedziałach przeznaczonych do przewożenia rowerów, gdzie najczęściej dochodzi do wykroczeń porządkowych. W trakcie służby policjanci ukarali mandatami karnymi 18 osób spożywających alkohol i palących papierosy w pociągach. Wczorajsze działania były kontynuacją policyjnej akcji zapoczątkowanej we wrześniu, której celem jest poprawa bezpieczeństwa podróżnych w kolejkach SKM. Policyjna akcja będzie kontynuowana w najbliższym czasie.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz