Szok: martwa kobieta w studzience

03 października 2012r. | Drukuj

Słupska policja bada przyczyny śmierci 56-letniej kobiety, która w środę rano została znaleziona w studzience na osiedlu Niepodległości. Na razie nie wiadomo, czy był to wypadek, czy zabójstwo.

W środę około godz. 9 słupska policja otrzymała zgłoszenie, że w studzience na trawniku między ulicami Szczecińską i Dmowskiego w Słupsku leży kobieta. – Mimo że osoba zgłaszająca nam sprawę próbowała się z nią porozumieć, kobieta nie odzywała się – powiedział Głosowi Pomorza Wojciech Bugiel, p.o. rzecznika prasowego słupskiej policji. – Natychmiast pojechaliśmy na miejsce, wezwaliśmy też karetkę pogotowia i straż pożarną.  Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych, które mają wyjaśnić przyczynę śmierci kobiety. Policja nie potrafi jeszcze powiedzieć, czy znane są personalia denatki, a także jej miejsce zamieszkania. Wiadomo jednak, że obok studzienki znaleziono torebkę i telefon komórkowy.

fot. Głos Pomorza/Wojciech Szostak


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz