Po upadłości – otwierają Bomi pod nowym szyldem

03 października 2012r. | Drukuj

Po ogłoszeniu upadłości spółki Bomi w Trójmieści otwierają się nowe sklepy. Pod nowym szyldem i w systemie franczyzy. Pierwszy sklep został otwarty w Gdańsku kolejny w CH Batory w Gdyni.

fot. Madison Gdańsk

W lipcu bieżącego roku ogłoszono upadłość spółki Bomi S.A., sieć sklepów na terenie Polski została zamknięta. Po dwóch miesiącach sklepy otwierane są na nowo będą jednak działać na zasadach franczyzy i pod nowym szyldem – Bomi Smak Tradycji. Pierwszy sklep Bomi – Tradycja Smaków uruchomiono we wrześniu b.r. w Centrum Handlowym Madison w Gdańsku. Kolejny zostanie otwarty w połowie października w CH Batory w Gdyni. W nowo otwieranych sklepach planowana jest zmiana logo oraz aranżacja wnętrz.

– Klienci mogą liczyć na nową jakość, pełną ofertę i komfortowe zakupy. Będą więc sprzedawane znane produkty brandowe oraz marki regionalne. Chcemy bazować na produktach świeżych, mających regionalnych dostawców – mówi Dariusz Flisikowski, dyrektor Pionu Franczyzy Bomi i Ajencji. Prywatni inwestorzy mają przejąć sklepy w najlepszych miejscach na zasadzie franczyzy. Zarząd Bomi zakłada, że w czwartym kwartale spółka będzie działać już w nowej formie franczyzowej bez sklepów własnych i z małym zapleczem administracyjnym.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz