W Sopocie ktoś ostrzelał biuro posła PiS

02 października 2012r. | Drukuj

Biuro poselskie Andrzeja Jaworskiego (PiS) w Sopocie ktoś ostrzelał najprawdopodobniej z broni pneumatycznej. Policja potwierdza informację o dwóch otworach w oknie, które jest oklejone portretem Lecha Kaczyńskiego.

O zdarzeniu poinformował policję i media sam poseł Andrzej Jaworski. Wszystko wskazuje na to, że ktoś strzelał z broni pneumatycznej do portretu prezydenta Lecha Kaczyńskiego w oknie biura poselskiego posła PiS w Sopocie.

fot. Andrzej Jaworski

– W oknie są dwa otwory, prawdopodobnie po kulach z wiatrówki – mówi poseł Andrzej Jaworski.  – Jeśli takie rzeczy dzieją się w centrum miasta i są wymierzone w osobę nieżyjącego prezydenta, to jest to coś poważnego – dodaje poseł PiS i podkreśla, jest to efekt „zezwierzęcenia” niektórych ludzi.

– We wtorek policja otrzymała zgłoszenie, że pracownicy biura ujawnili w oknie dwa otwory – potwierdza sierż. sztab. Marta Augustyn, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
Na miejscu jest policja oraz technicy, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że są  dwa otwory w szybie, która jest oklejona portretem śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze