Wypadek na torach – 7 osób w szpitalu

29 listopada 2010r. | Drukuj

Groźny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Lubni, w gminie Brusy: siedem osób, w tym pięcioro dzieci trafiło do szpitala.  

Wypadek wydarzył się  na niestrzeżonym, ale oznakowanym przejeździe kolejowym. na trasie Chojnice-Kościerzyna, w centrum wsi Lubnia. W niedzielę około godziny 16:30 pod nadjeżdżający szynobus relacji Chojnice – Kościerzyna wjechał samochód osobowy marki Ford Galaxy.

Fot. 112.pl: Na tym przejeździe w Lubni ciągle dochodzi do wypadków

Policja mówi, powołując się na zeznania świadków, że maszynista zbliżając się do przejazdu dawał sygnały dźwiękowe. Pociąg jechał wolno, ponieważ gdyż zbliżał się do stacji. Dzięki temu uderzenie nie było tak silne. Samochodem podróżowała siedmioosobowa rodzina. Wszyscy, w tym pięcioro dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafili do szpitala. Lekarze twierdzą, że życiu rannych nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


Opublikowano w: ChojniceWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz