Targi dla mieszkańców

27 września 2012r. | Drukuj

W piątek 28 września 2012r., odbędzie się I Rumskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych. Targi skierowane są do mieszkańców, podczas których będzie można poznać ofertę organizacji pozarządowych działających na terenie miasta.

fot. MOSiR Rumia

Pierwsze targi odbędą się na antresoli w hali widowiskowo – sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od godziny 14, organizacje pozarządowe działające w Rumi będą prezentować swoją ofertę. To doskonała okazja aby zobaczyć, jakie organizacje działają w Rumi oraz dowiedzieć się co proponują mieszkańcom. Spotkanie jest także szansą do promocji dotychczasowych efektów pracy organizacji pozarządowych, wymiany informacji, dzielenia się doświadczeniami, poszukiwania rozwiązań i inspiracji do dalszych pomysłów. Na terenie Rumi działa ponad 60 organizacji. Część z nich działa przy Miejskim Domu Kultury przy ulicy Mickiewicz 19. Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się na temat kultury i sportu w swoim mieście. Rozdawane będą ankiety, a opinie w nich zawarte posłużą władzą miasta w tworzeniu nowego Programu Rozwoju Kultury na kolejne lata.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz