Po raz pierwszy Marsz Seniora

26 września 2012r. | Drukuj

Poseł na Sejm RP Krystyna Kłosin wraz z Parlamentarną Grupą Kobiet i Burmistrz Miasta Rumi Elżbieta Rogala-Kończak zapraszają 29 września o godzinie 15:30 na imprezę pod nazwą „I Ogólnopolski Marsz Seniora”.

fot. mat. prasowe

Marsz rozpocznie się w Parku Żelewskiego przy ulicy Filtrowej, a zakończy przy Miejskim Domu Kultury, gdzie po zakończeniu  marszu  jego uczestnicy zostaną zaproszeni na drobny poczęstunek oraz wręczenie dyplomów i nagród dla najstarszych uczestników marszu. Swoją pomoc w marszu zgłosiła już drużyna rugbystów z Rumi oraz Amatorski Wejherowski Klub Siatkarski NightShadows. Zwieńczeniem tego dnia będzie koncert kameralny pt. „Muzyk Polska bez granic”, który odbędzie się na mecie – w MDK przy ulicy Mickiewicza 19. Organizatorzy apelują aby na marsz zabrać ze sobą wygodne buty, parasol w razie deszczu i dobry humor.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz