Warsztaty ratownictwa na jeziorze Lubowidzkim

24 września 2012r. | Drukuj

W najbliższą sobotę, 29 września nad jeziorem w Lubowidzu koło Lęborka odbędą się warsztaty ratownictwa wodnego przy użyciu sprzętu motorowodnego.

fot. archiwum – energa.pl

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 na plaży MIRON ( dawna plaża miejska). Organizatorem imprezy jest LUKS OLIMP. Uczestnikami ćwiczeń będą ratownicy z Lęborskiego, Słupskiego, Gdyńskiego i Bytowskiego WOPR, Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, Ochotniczej Służby Ratowniczej w Lęborku oraz K38 Poland.

W trakcie imprezy odbędą się pokazy ratownictwa motorowodnego. Goście będą mogli zobaczyć w akcji skutery z platformą ratowniczą oraz łodzie motorowe typu Quicksilver, Hybryda i Mariusz. Warsztaty poprowadzi V-ce Prezes Lęborskiego WOPR – Pan Paweł Miadzielec wraz z Instruktorem Wykładowcą WOPR – Panem Jakubem Friedenbergerem.

Podczas trwania warsztatów odbywał się będzie piknik rodzinny. Atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych z pewnością będzie sprzęt rekreacyjny współorganizatora Grupy SPORTEX z Lęborka taki jak Euro Bangy, Stymulator Rodeo, zamki i zjeżdżalnie dmuchane. Ze wszystkiego będzie można korzystać nieodpłatnie. Zaplanowano również konkursy i zabawy dla dzieci i rodziców.

Impreza powinna zakończyć się o godzinie 17.00. Oby pogoda dopisała!


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz