Nowe modele na Targach Motoryzacyjnych

23 września 2012r. | Drukuj

Nowe modele Opla – Mokkę i kompaktową Astrę w wersji Sedan oraz najnowszy model Chevroleta Cruze w nadwoziu Kombi pokazano na IV Trójmiejskich Targach Motoryzacyjnych w Gdańsku.

fot. facebook.pl

Opel Mokka miał na czwartych Targach Motoryzacyjnych 22 września w PGE Arena swą premierę polskim rynku motoryzacyjnym. – Bardzo się cieszę, że po udanej premierze Opla Ampery w czerwcu tego roku na Skwerze Kościuszki w Gdyni, kolejny raz Trójmiasto jest pierwszym regionem w Polsce, w którym oficjalnie zaprezentowany jest najnowszy model Opla Mokki – powiedział portalowi wybrzeze24.pl Józef Haller, v-ce Prezes Zarządu Serwis Haller. – Ten model wraz z Astrą Sedanem były wyczekiwane z dużym zainteresowaniem. To wyjątkowe samochody, które od tego weekendu podczas dwudniowych targów w gdańskiej Ergo Arenie są już dostępne w sprzedaży.

fot. opel.com

Targi Motoryzacyjne to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce. Targi okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym, a zainteresowanie przerosło szacunki organizatorów – odwiedziło je ponad 10 tysięcy gości. Targi w PGE Arena są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Przybliżają zwiedzającym ofertę najlepszych firm – dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, a także oferty firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna, to blisko 5 tysięcy m kw. w hali oraz tereny wokół, gdzie odbywają się imprezy towarzyszące, m.in. pokazy rajdowe i zloty motocyklowe.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze