Anonimowe oskarżenia wobec prezesa PGK

24 września 2012r. | Drukuj

Rada Nadzorcza, a być może także słupska prokuratura zajmą się anonimowymi oskarżeniami o korupcję w słupskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej. Mimo całej listy zarzutów pod adresem prezesa władze Słupska nie chcą na razie komentować sytuacji w miejskiej spółce.

fot. pgkslupsk.pl

Kilka dni temu do Urzędu Miasta w Słupsku i radnych dotarł anonim dotyczący wielu nieprawidłowości w zarządzaniu Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej. W liście napisanym prawdopodobnie przez pracowników PGK  pojawiło się między innymi wiele oskarżeń pod adresem prezesa miejskiej spółki. Choć ratusz postanowił się anonimem nie zajmować, miejskich radnym bardzo zaniepokoiła sytuacja w spółce.

W anonimie prezes PGK oskarżany jest między innymi o to, że za pośrednictwem swojego kolegi kupił dla spółki samochód po mocno zawyżonej cenie. Narażając tym samym firmę na stratę nawet kilkunastu tysięcy złotych. Zamieszaniem wokół prezesa zajmie się na najbliższym posiedzeniu Rada Nadzorcza spółki.

Mimo, że właścicielem PGK jest w stu procentach miasto, władze Słupska nie chcą na razie komentować domniemanej afery w PGK. Opozycja liczy, że po medialnych doniesieniach, anonimem zajmie się prokuratura.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz