Światowe premiery w Trójmieście

21 września 2012r. | Drukuj

W najbliższy weekend największe wydarzenie motoryzacyjne w północnej Polsce. IV edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych 3TM 2012 r w tym roku w nowym miejscu, w Ergo Arenie. Na miejscu światowe premiery, auta których na polskich droga jeszcze nie było. Imprezę poprowadzi dziennikarz TVN Turbo Adam Kornacki

fot. IV Targi Motoryzacyjne/facebook

W dniach 22 – 23 września 2012 roku odbędzie się IV edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych 3TM 2012 r. Targi, które rokrocznie odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przenoszą się do Ergo Areny. – Rekordowe zainteresowanie wystawców i uczestników imprezy sprawiło, że w tym roku aby w pełnej okazałości zaprezentować ofertę dealerów oraz dużą ilość imprez towarzyszących zdecydowaliśmy się o zorganizowaniu targów na granicy Gdańska i Sopotu – mówi Wojciech Stybor w firmy Medium – organizatora targów. Na targach będą prezentowane nowe auta w ramach światowej premiery. Kilku wystawców zaprezentuje absolutnie nowe i niewidziane na polskich rynku samochody.

Targi są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Przybliżymy zwiedzającym ofertę najlepszych firm – dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, a także oferty firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna to blisko 5 tysiący metrów kwadratowych na hali oraz tereny wokół, gdzie będą się odbywać imprezy towarzyszące m.in. pokazy rajdowe, zloty motocyklowe.

Ponadto w tym roku klub motocyklowy Lotor w ramach akcji Moto Serce zorganizował możliwość oddawania krwi na potrzeby ofiar wypadków. W czasie imprezy prowadzone będą pokazy szkoły bezpiecznej jazdy prowadzonej przez Automobil Klub Orski i EnjoyDriving – szkoły nauki jazdy. Przeprowadzone zostaną również pokazy pierwszej pomocy, teoretyczne szkolenia jazdy a dla najmłodszych konkursy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Ważnym elementem targów jest ich kobieca twarz czyli 3 już edycja wyborów Miss Amber Moto. Walory pięknych pań zestawione z nowoczesnym pojazdami jak co roku na odwiedzających wywołają dreszcz emocji.

Odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę zabytkowych aut, które na tą okazję zjadą do Gdańska i Sopotu z całego Pomorza. Imprezę poprowadzi dziennikarz TVN Turbo Adam Kornacki.

mat. prasowe


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz