Napadli z nożem i ukradli telefon

14 września 2012r. | Drukuj

Dwóch mężczyzn podejrzanych o przywłaszczenie telefonu oraz groźby nożem jego właścicielowi, zatrzymali policjanci z Lęborka. Dzisiaj mężczyźni zostaną przesłuchani przez prokuratora. Osobie, która używa gróźb w celu pozostania w posiadaniu skradzionej rzeczy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Lębork

Policjanci z Lęborka zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn, podejrzanych o przywłaszczenie telefonu komórkowego o wartości 500 zł. Jeden z mężczyzn zabrał pozostawiony na parapecie telefon a drugi aby pozostać w jego posiadaniu zagroził nożem 22 letniemu właścicielowi komórki. Następnie mężczyźni uciekli a telefon sprzedali za 10 zł, 61 letniemu znajomemu z Lęborka. Chwilę po zdarzeniu dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów a telefon odzyskany. Dwaj zatrzymani w wieku 36 i 56 lat byli pijani mając w orgazmie prawie 3 promile alkoholu. Noc spędzili w policyjnej celi trzeźwiejąc a dzisiaj zostaną przesłuchani przez Prokuratora.

Osobie, która używa gróźb w celu pozostania w posiadaniu skradzionej rzeczy grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Za paserstwo odpowie również mężczyzna któremu zatrzymany sprzedał telefon w „okazyjnej cenie”, grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz