Zgubił telefon i myślał że policja go odnajdzie

12 września 2012r. | Drukuj

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu ustalili, że zgłoszony rozbój z wykorzystaniem niebezpiecznego narzędzia, do którego miało dojść na skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i 10 lutego został wymyślony przez rzekomego pokrzywdzonego 22-latka z Gdyni. 

fot. sxc.hu

W dniu 9 września br. kilka minut po godzinie 6 rano, 22 – letni mieszkaniec Gdyni zgłosił w Komisariacie Policji w Gdyni Śródmieściu, że dwie godziny wcześniej padł ofiarą rozboju. Sprawca miał mu zagrozić nożem i ukraść telefon komórkowy. Zachowanie mężczyzny budziło poważne wątpliwości co do autentyczności zgłoszonego rozboju.

Wczoraj wieczorem mężczyzna przyznał, że do przestępstwa nigdy nie doszło. Rzekomo skradziony telefon komórkowy po prostu zgubił i liczył na to, że funkcjonariusze szukający sprawcy fikcyjnego rozboju szybko zgubę odnajdą i zwrócą mu.

Mężczyźnie grozi kara do 3 lata pozbawienia wolności za zgłoszenie o przestępstwie, do którego nigdy nie doszło.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. wand pisze:

    oj tam, Katarzyna W. pół miasta wciągnęła w poszukiwania córki i chodzi wolno, co tam telefon

Dodaj komentarz