Zatrzymany z pięcioma gramami marihuany

10 września 2012r. | Drukuj

5 gram marihuany miał przy sobie 21 latek zatrzymany przez policjantów z Lęborka. Amator suszu roślinnego został zatrzymany i dzisiaj usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Lębork

– W niedzielę nad ranem policjanci z Lęborka, na ul. Mieszka I zauważyli zaparkowaną mazdę a w niej 3 młodych mężczyzn. Gdy kierowca i pasażerowie mazdy zauważyli radiowóz zaczęli się nerwowo zachowywać – mówi asp. Daniel Pańczyszyn z lęborskiej policji. Gdy policjanci podeszli do samochodu, jeden z pasażerów wyjął coś z kieszeni i szybko odrzucił na podszybie auta. Po wylegitymowaniu całej trójki policjanci sprawdzili odrzucony przedmiot. Okazało się nim pudełko po zapałkach pełne roślinnego suszu. Właściciel pudełka, 21 letni mieszkaniec Lęborka został przewieziony na komendę policji i zatrzymamy gdy po przebadaniu testerem narkotykowym okazało się, że roślinny susz to marihuana o wadze 5 gram.

Zatrzymany mężczyzna dzisiaj zostanie przesłuchany i postawiony zostanie mu zarzut posiadania narkotyków za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz