Pijany kierowca wjechał do sklepu

07 września 2012r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali pijanego kierowcę, który wjechał w sklep. Na szczęście na drodze pijanego kierowcy nie było pieszych. Zatrzymany trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Lębork

Wczoraj przed godziną 19 w jeden ze sklepów w centrum miasta uderzył renault kangoo. Natychmiast na miejsce dojechali policjanci oraz służby ratunkowe. Jak się okazało kierowca renault był pijany, miał w organizmie promil alkoholu i jechał z równie pijanym właścicielem auta oraz kobietą. Policjanci zatrzymali 20 latka kierującego renault, okazało się, że oprócz promili w organizmie nie ma on uprawnień do kierowania pojazdami. Jak ustalili policjanci kierowca renault jadąc ul. Targową stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o róg budynku po lewej stronie i siłą odrzutu wjechał na chodnik po prawej stronie a następnie uderzył w budynek. Na szczęście na drodze pijanego kierowcy nie było pieszych by dojść do tragedii.

Zatrzymany mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie, dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za wykroczenia: jazdę bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji. Właściciela pojazdu czeka również przesłuchanie, odpowie on za udostępnienie pojazdu nietrzeźwemu, za co grozi grzywna.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz