Samochód zawisł na barierce a kierowca uciekł

05 września 2012r. | Drukuj

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, którego samochód zawisł na barierce. 38-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

fot. Pomorska Policja

W minioną niedzielę Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie otrzymał zgłoszenie o wypadku do jakiego miało dojść na ulicy Malczewskiego w Sopocie. Na miejsce natychmiast przyjechał patrol policji.

Funkcjonariusze zobaczyli, że w samochodzie, który zawisł na barierkach nie ma kierującego, ani innych osób w związku z tym skierowali się do pobliskiego lasu. Tam zauważyli biegnącego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi jaki podał zgłaszający zdarzenie.

Funkcjonariusze zatrzymali tego mężczyznę. 38-latek z Gdyni miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz