Śmierć rowerzysty na krajowej 6 przed Lęborkiem

31 sierpnia 2012r. | Drukuj

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 6 w pobliżu Lęborka. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn rowerzysta zjechał wprost pod koła pędzącego TIR-a. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

fot. KPP Lębork

Do zdarzenia doszło rano na drodze krajowej nr 6, dwa kilometry przed Lęborkiem. Jadący z od strony Lęborka w kierunku Słupska rowerzysta z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni, wprost pod koła pędzącego TIR-a. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna zginął na miejscu.

Wiadomo, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Czy trzeźwy był także rowerzysta wyjaśni dopiero przeprowadzona sekcja zwłok. Lęborska policja cały czas bada przyczyny tragicznego wypadku. Funkcjonariuszom  nie udało się też na razie ustalić personaliów ofiary. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Nikt też nie zgłosił zaginięcia. Wiadomo jedynie, że ofiara  na około 40 lat.

Z powodu wypadku na kilka godzin została częściowo zablokowana trasa z Gdańska do Szczecina. W pobliżu Lęborka kierowcy zmuszeni byli korzystać z kilkudziesięciokilometrowego objazdu.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz