Kolejne centrum handlowe w Słupsku?

28 sierpnia 2012r. | Drukuj

Teren po byłym szpitalu w Słupsku idzie pod młotek. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego na przełomie października i listopada 2012 roku ogłosi przetarg na sprzedaż tej działki.

fot. Szpital przy ulicy Kopernika/garnek.pl

Jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego na nieruchomość przy ulicy Kopernika w Słupsku. Działka składa się z sześciu mniejszych i jest zabudowana. Cena wywoławcza to około 17,5 mln złotych. – Powierzchnia działki wynosi ponad 2,7 hektara. Żaden z budynków nie jest wpisany do rejestru zabytków. Są one jedynie ujęte w ewidencji konserwatorskiej – mówi Aldona Mazur z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. – Oczywiście budynki nadają się do zagospodarowania i mogą stać się atrakcją inwestycji. Największy z nich posiada cztery kondygnacje i mierzy 4 tys. mkw. W Słupsku liczącym prawie 100 tys. mieszkańców są już dwa centra handlowe – CH Jantar oraz Galeria Słupsk.  Co będzie mogło powstać na działce przy Kopernika? – Teren przeznaczony jest pod inwestycje usługowo-handlowe, jak również o przeznaczeniu hotelarskim z częścią spa. – dodaje Mazur. Cena wywoławcza będzie wynosić około 17,5 mln złotych.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz