Lęborscy policjanci sprawdzali prędkość

27 sierpnia 2012r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka w niedzielę prowadzili działania „Prędkość”. Akcja wypadła dobrze a mała ilość mandatów świadczyć może o wzroście świadomości kierowców.

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z lęborskiej drogówki w niedzielę dołączyli do ogólnopolskiej akcji „Prędkość”. Od godziny 6 rano do 1 w nocy poza swoimi rutynowymi czynnościami w trakcie służby większą uwagę zwracali na kierowców przekraczających prędkość. W działaniach pomagali lęborskiej drogówce funkcjonariusze z Żandarmerii Wojskowej w Gdyni. Wynik działań jest zadowalający, tylko 20 kierowców z prawie 60 skontrolowanych przekroczyła prędkość i otrzymała mandaty od 100 do 500 zł oraz punkty karne. Taki wynik świadczyć może o wzroście świadomości zdjęcia nogi z gazu i stosowania się do przepisów.

Oprócz mandatów policjanci 6 kierowcom odebrali dowody rejestracyjne za zły stan techniczny pojazdów a dwóch ukarali mandatami za jazdę bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz