Prace budowlane i utrudnienia dla mieszkańców

27 sierpnia 2012r. | Drukuj

Wkrótce rozpoczną się roboty związane z zagospodarowaniem przestrzeni rybackiej w Mechelinkach. Firma, która będzie wykonawcą informuje o utrudnieniach.

fot. Mechelinki/wikipedia

Wykonawca inwestycji w Mechelinkach, firma Mostostal Warszawa informuje o utrudnieniach jakie pojawią się w trakcie wykonywania robót w związku z inwestycją w Mechelinkach. Prace budowlane mają rozpocząć się na przełomie sierpnia i września bieżącego roku, potrwają do 30 października przyszłego roku. – W związku z prowadzeniem prac budowlanych mogą wystąpić utrudnienia dla mieszkańców Mechelinek – czytamy w komunikacie firmy Mostostal. – Uciążliwość może być spowodowana zwiększonym ruchem ciężkich pojazdów i maszyn budowlanych oraz hałasem podczas prowadzonych robót. – informuje wykonawca.

Prace związane z wykonywaniem ulicy Nadmorskiej spowodują utrudnienia komunikacyjne, to jednak pojawi się na wiosnę 2013 roku, kiedy rozpocznie się jej budowa. Firma zapewnia, że będzie minimalizować wszystkie niedogodności oraz w razie sugestii mieszkańców kierownictwo budowy będzie na te sugestie otwarte.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Agata pisze:

    przydalaby sie tez w koncu utwardzona droga na klif, wtedy wioska i …oczekiwani w niej turysci uzyskaja dostep do pieknych widokow na cala zatoke!

  2. Zachod to kiedys byl ukryty miod , teraz droga w druga strone sie toczy !

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze