Ukradły odzież z namiotu, grozi im 10 lat więzienia

22 sierpnia 2012r. | Drukuj

Policjanci z Pucka zatrzymali trzy nastolatki podejrzewane o włamanie do namiotu i kradzież ubrań. Właściciel punktu handlowego oszacował straty na kwotę 2 500 zł. Zatrzymane 17-latki odpowiedzą za kradzież z włamaniem za co grozi do 10 lat więzienia, natomiast sprawą 16-latki zajmie się sąd rodzinny.

fot. sxc.hu

– Dyżurny policji we Władysławowie został powiadomiony przez jednego z właścicieli punktów handlowych na terenie miasta o włamaniu do jego obiektu – informuje st. asp. Łukasz Dettlaff, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. – Według pokrzywdzonego w nocy z 15 na 16 sierpnia ktoś rozciął poszycie namiotu a następnie z jego wnętrza ukradł kilkadziesiąt sztuk różnego rodzaju odzieży. Łączną wartość strat została oszacowana na kwotę 2.500 zł.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. Na podstawie ustaleń wytypowali, a następnie zatrzymali trzy nastolatki. W miejscu gdzie przebywały dziewczyny policjanci znaleźli skradzioną odzież, która zostanie zwrócona prawowitemu właścicielowi.

Za kradzież z włamaniem dwóm 17-latkom grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast sprawą 16-latki zajmie się sąd rodzinny.


Opublikowano w: PublicystykaPuckWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz