Redukuj stres na treningach tai chi w parku w Rumi

20 sierpnia 2012r. | Drukuj

Ogólnodostępne zajęcia tai chi prowadzone są w każdy piątek sierpnia i września w Rumi przy Miejskim Domu Kultury. Ćwiczenia wywodzące się z Chin wpływają na utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Zajęcia są bezpłatne.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi zaprasza wszystkich chętnych na ogólnodostępne treningi Tai Chi. Jest to wywodzący się z Chin styl walki, ale na świecie traktowany raczej, jako gimnastyka ciała i umysłu. Tai chi to system powolnych ruchów pozytywnie wpływających na poprawę i utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego. To doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu. Regularne ćwiczenie może przynieść szeroki zakres korzyści dla układu mięśniowego, kostnego czy krążenia.

Zajęcia odbywają się w Parku miejskim przy ul. Mickiewicza 19 w piątki o godz. 19. Od września parkingi będą rozpoczynały się o godz. 18. Uczestnictwo w treningach jest bezpłatne.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz