Śmierć 17-latki na torach w Lęborku

14 sierpnia 2012r. | Drukuj

Tragiczny wypadek na torach w Lęborku. Siedemnastoletnia dziewczyna zginęła pod kołami pociągu przechodzą przez torowisko w niedozwolonym miejscu.

fot. SKM – archiwum

Do tragicznego zdarzenia doszło około ósmej rano kilkaset metrów od dworca kolejowego w Lęborku. 17-letnia dziewczyna prowadząca rower postanowiła przejść w niedozwolonym miejscu przez tory.

Niestety to niepierwszy tragiczny wypadek w Lęborku na „dzikim przejściu” przez tory. W ciągu ostatnich trzech lat tylko w tym miejscu zginęły już cztery osoby. Policjanci przyznają, że przechodzenie przez tory w niedozwolonym miejscy jest w Lęborku  są prawdziwą plagą.

Sprawę tragicznej śmierci siedemnastolatki wyjaśnia lęborska prokuratura. Z powodu wypadku przez prawie trzy godziny zablokowana była najważniejsza na Pomorzu trasa kolejowa z Gdańska do Szczecina i Poznania.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz